Nordiska Entreprenadsystem AB

S:t Larsgatan 32B, 582 24 Linköping
013 – 470 40 13
info@nordsys.se

Parkering:
P-hus Detektiven på Drottninggatan eller P-hus Druvan på Nygatan. Båda når du via Hamngatan (C-ring).

Support

013-470 40 13  /  support@nordsys.se

Gå till NEXT supportportal
Här kan du registrera och följa dina supportärenden samt hitta NEXT lathundar

Öppettider:
Öppet vardagar 08.00-16.30, lunch 11-30-12.30. Dag före afton eller helgdag öppet 08.00-11.30. Stängt afton och helgdag

Kontaktpersoner

Lotten Tholander

VD, verksamhetsutvecklare och delägare

lotten.tholander@nordsys.se
+46 706 57 57 20

Anders Jacobson

Huvudägare och affärsutveckling

anders.jacobson@nordsys.se
+46 708 21 31 91

Oskar Hjertstedt

Försäljning, marknad, verksamhetsutveckling och delägare

oskar.hjertstedt@nordsys.se
+46 708 12 66 75

Nils Nordenjack

Försäljningschef och delägare

nils.nordenjack@nordsys.se
+46 708 54 78 07

Adam Nordenjack

Pierre Lindbom

Säljare, projektledare och eftermarknadsansvarig

pierre.lindbom@nordsys.se
+46 708 99 33 42

Vill du veta mer?

Boka en förutsättningslös demo och diskussion kring vårt erbjudande – NEXT.

Boka demo

Några av våra kunder